średnia
Inne
25 czerwca 2026Zandberg: Od lat mamy w Warszawie laboratorium patologii. To ośmiornica Kierwińskiego
Adrian Zandberg ocenia sytuację w samorządzie stołecznym jako "laboratorium patologii", oskarżając otoczenie Marszałka Cezarego Kucharskiego o tworzenie "ośmiornicy". Podkreśla długoletnie problemy z zarządzaniem w stolicy.
Źródło
Niezalezna.plTreść wygenerowana automatycznie przez AI na podstawie publicznie dostępnych źródeł medialnych w ramach prawa cytatu (art. 29 ustawy o prawie autorskim). Wszystkie cytowane materiały pozostają własnością ich autorów.