średnia
Nadużycie władzy
23 czerwca 2026Posłanka KO Małgorzata Pępek wepchnęła się w kolejce do badań w szpitalu w Żywcu
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek miała wepchnąć się w kolejkę do badań w szpitalu w Żywcu, wykonując je trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Placówka wykryła nieprawidłowość i upomniała posłankę, która w odpowiedzi zasypywała szpital pismami i krytykowała dyrekcję.
Źródło
Gazeta.plTreść wygenerowana automatycznie przez AI na podstawie publicznie dostępnych źródeł medialnych w ramach prawa cytatu (art. 29 ustawy o prawie autorskim). Wszystkie cytowane materiały pozostają własnością ich autorów.