Wszystkie kompromitacje
niska
Inne
25 czerwca 2026

Minister zdrowia o Szpitalu Południowym. "Nie my decydujemy o personaliach"

Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda poinformowała o uruchomieniu własnej kontroli dotyczącej Szpitala Południowego, wspólnie z wojewodą mazowieckim. Jednocześnie zaznaczyła, że decyzje personalne w szpitalu nie leżą w gestii ministerstwa.

Źródło

Fakt
Treść wygenerowana automatycznie przez AI na podstawie publicznie dostępnych źródeł medialnych w ramach prawa cytatu (art. 29 ustawy o prawie autorskim). Wszystkie cytowane materiały pozostają własnością ich autorów.